Vi hjälper er till rätt lösning

Norrmodul har över 20 års erfarenhet av att skapa lösningar för transport- och arbetsfordon. I vår fabrik i Dorotea producerar vi högklassig skyddsinredning till flertalet bilmodeller och i Umeå monterar vi och anpassar bilinredning efter ert behov. 

Dorotea

Polarvägen 3
917 32 Dorotea

Växel

Medarbetare

johan

Johan

  • 070-322 04 16
  • johan@norrmodul.se
  • LinkedIn
simone_

Simone

  • 070-620 21 28
  • simone@norrmodul.se
  • LinkedIn
Andreas

Andreas

  • 070-510 66 94
  • andreas@norrmodul.se
rebecka

Rebecca

  • 076-727 79 00
  • rebecca@norrmodul.se

Umeå

Kabelvägen 1 E, Port 13
901 33 Umeå

Växel

Medarbetare

cecilia

Cilla

  • 070-390 21 66
  • cilla@norrmodul.se
  • LinkedIn
profile_placeholder

Ronnie

  • 070-290 31 35
  • ronnie@norrmodul.se
lars-ake

Lars-Åke

  • 070-290 15 24
  • larsake@norrmodul.se
arne

Arne

  • 090-18 18 19
  • arne@norrmodul.se
dennis

Dennis

  • 070-235 17 86
  • dennis@norrmodul.se
loyds_smartfloor_
loyds-sidodorr

Bilinredning från Loyds Industri

Säkra och tåliga produkter ligger i Loyds DNA. Med över 50 års erfarenhet av transport så skapades Loyds Smartfloor: Skapad för arbetsplatser i rörelse, och tuffa arbetsdagar. Loyds Industri AS startades 1952 i Norge, har sin produktion i Norden och är ett välkänt märke i Europa.

Kontakta oss för förslag

Ring 090- 18 18 19 eller skicka ett mail till mail@norrmodul.se så tar vi fram en ritning efter ert behov.

sortimo-inredning

Bilinredning från Sortimo

Ordning är det slagord som den mobila arbetsvardagen börjar med, för varje kilo onödig last kostar bränsle och varje fördubblad sträcka behöver tid. Sortimo erbjuder lösningar som ger våra kunder mervärden och underlättar i arbetsvardagen. Med våra lösningar får våra kunder uppleva en hållbar produktivitets- och effektivitetsökning.

Kontakta oss för förslag

Ring 090- 18 18 19 eller skicka ett mail till mail@norrmodul.se så tar vi fram en ritning efter ert behov.

Bilinredning från System Edström

System Edström levererar mobila arbetsplatser – allt för att våra kunder ska få en flexibel, effektiv och säker arbetsplats. All tillverkning sker i Sverige, vi har mer än 60 års erfarenhet, vi krocktestar våra produkter och har upp till 5 års garanti. Vi arbetar med enkelhet och förbättrad effektivitet!

Kontakta oss för förslag

Ring 090- 18 18 19 eller skicka ett mail till mail@norrmodul.se så tar vi fram en ritning efter ert behov.

Bilinredning från Modul-System

Modul-System är en ledande leverantör av inredningar för servicebilar. Modul-System grundades 1970 och var en pionjär i inredningsbranschen. Redan från starten var deras inredningar baserade på moduler, ett koncept de har hållit fast vid under årens lopp.

Kontakta oss för förslag

Ring 090- 18 18 19 eller skicka ett mail till mail@norrmodul.se så tar vi fram en ritning efter ert behov.